День святого Валентина - 2019

День усіх закоханих – 2019 студенти Факультету права та міжнародних відносин провели яскраво, різнобічно та захоплююче, пагнучи зустріти ТЕ САМЕ ЄДИНЕ І НЕПОВТОРНЕ КОХАННЯ В УСЬОМУ ЙОГО РІЗНОМАНІТТІ, а саме: створили атмосферу та казковий антураж для романтичної фото – сесії з конкурсами в Instagram, виступили справжніми купідонами в прагненні створити якомога більше міцних родин за допомогою гумористичного укладання шлюбу, провели об’єднуючу гру «Знайди свою половинку», визначили найгармонійнішу та найкреативнішу пару у інтелектуально – розважальному квесті «На шляху до кохання».
Дякуємо Науковому Товариству та Раді студентського самоврядування Факультету за цей чудовий, наповнений справжнім коханням день !!!