Участь у Марафоні написання листів від Міжнародної правозахисної організації Amnesty International

10 грудня студенти Факультету права та міжнародних відносин спеціальностей «Регіональні студії» та «Міжнародне право» (випускова кафедра міжнародних відносин та міжнародного права) отримали можливість стати учасниками Марафону написання листів – щорічного заходу Міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні, який проводиться до Міжнародного Дня захисту прав людини в понад ніж 200 країнах світу.
У рамках цього заходу люди одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, на знак солідарності з ними. Щороку завдяки Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони, що допомагає жертвам порушень прав людини не здаватись.
Щиро дякуємо модератору заходу – студентці ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії» Любарець Діані, за те, що вона не тільки сама щиро впроваджує в життя гасло «Amnesty International» - «Краще запалити свічку, ніж проклинати темряву», але й гідно доносить цей благородний посил до інших.