Ви тут: Головна Діяльність Студентське самоврядування Документи Звіт щодо виховної та соціально-гуманітарної роботи зі студентами Факультету за 2017 – 2018 н. р.

Звіт щодо виховної та соціально-гуманітарної роботи зі студентами Факультету за 2017 – 2018 н. р.

-           Слайд 2 Підпорядковуючись головній меті нашої діяльності, що вбачається у створенні умов для духовного, інтелектуального, фізичного, психологічного, та соціального розвитку особистості ми будуємо свою роботу за декількома основними напрямками, що мають організаційне, особистісно-розвивальне, культурно - дозвілеве та спортивно-оздоровче спрямування.   І зараз ми акцентуємось більш детально на заходах, що проводилися по кожному з цих напрямків.

-           Оскільки наша робота практично 100% базується на співпраці зі студентами, головний вектор нашої діяльності спрямований на здійснення багаторівневої роботи саме зі студентською спільнотою Факультету.

-           Розуміючи, що будь яка система для її ефективного існування повинна бути правильно структурована та керована, з самого першого дня існування нашого Факультету ми почали здійснювати розбудову органів студентського самоврядування, а саме:

-           Слайд 3 Самостійно проводимо вибори до органів студентського самоврядування на рівні Факультету, забезпечуючи вже другий рік поспіль найкращу явку виборців та відсутність порушень виборчого процесу. Беремо безпосередню участь в організації виборів по Університету (зокрема член Вченої Ради Факультету Віктор Вовк є незмінним секретарем виборчкому Університету ).

-           Слайд 4 Формуємо Раду студентського самоврядування, координуємо роботу її департаментів, документообіг, планування та звітність, Координуємо роботу Старостату Факультету, тим самим посилюючи її співпрацю зі студентами академічних груп.

-           Слайд 5 Члени студентської спільноти, більшість з яких представники Студентської ради, активно беруть участь у якості делегатів на Зборах трудового колективу Факультету та Університету, представлені у Вчених радах Факультету та Університету

-           Слайд 6 Студентська рада Факультету є відповідальною за організацію та проведення заходів організаційного характеру, спрямованих на студентів, серед яких: Організаційні збори студентів – першокурсників, церемонія Посвяти першокурсників та магістрантів, традиційна зустріч представників Студентської ради, Студентського наукового товариства, Студентського профспілкового комітету зі студентами – першокурсниками.

-           Вбачаючи свою головну мету в побудові для студентів Факультету комфортного середовища для їх навчання та розвитку, пріоритетним вважаємо створення відповідних умов для адаптації в університетському середовищі передусім для студентів І курсів, бо саме від вірно організованого процесу у перші дні їх студентського життя залежить їх подальша повноцінна реалізація в стінах Університету та Факультету.

Слайд 7 Вже другий рік поспіль ми успішно реалізуємо систему тьютерів – студентів – координаторів, які одні з перших стають у допомозі студентам - вступникам в важкий період їх адаптації в стінах університету. Ми здійснюємо їх конкурсний відбір, сприяємо проходженню ними фахових тренінгових програм та успішного навчання в літній школі тьютерів від Центру лідерських програм Університету. Зазначимо, що представництво наших тьютерів завжди найбільше за кількістю та найкраще змотивоване на результат.

-            Слайд 8 З самих перших днів ми працюємо з різними категоріями студентів, безпосередньо здійснюємо патронат над соціальними категоріями, серед яких діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС, малозабезпечені, студенти, що мешкали в зоні АТО, студенти, чиї батьки є шахтарями, що мають стаж підземної роботи 15 років, студенти, чиї батьки є учасниками бойових дій, тощо. (зокрема 47 осіб)

-           Слайд 9 В наші обов’язки входить ведення відповідної документації, участь в побудові навчального рейтингу та роботі стипендіальних комісій Факультету та Університету, сприяння в отриманні матеріальної допомоги та пільг, виховна робота та психологічна підтримка таких категорій студентів.

-           Ми здійснюємо контроль над п’ятьма гуртожитками, де мешкають 82 студенти факультету Слайд 10

-           Слайд 11 а саме : проводимо вселення та виселення студентів, спілкуємось з комендантами та Студентськими Радами Гуртожитків, здійснюємо ведення відповідної документації, чергування, перевіряємо житлові умови та організацію життєдіяльності, фінансову звітність, проводимо виховну роботу зі студентами.

-           В своїй роботі ми не замикаємось тільки на власному Факультеті, ми активно працюємо зі всією студентською вертикаллю Університету:

Слайд 12 (4 фотки) Ми співпрацюємо зі Студентським Парламентом Університету, до складу якого входить найбільше представництво студентів, а саме 4 особи (Ангеліна Івашкевич,Сергій Гаргун, Віктор Вовк, Дмитро Потапов, які займають ключові посади).

Слайд 13 В межа роботи Студ. парламенту Сергій Гаргун представляв Університет на Відкритому молодіжному форумі студентського самоврядування та ХІІІ Генеральній асамблеї студентів України «UAS MeetUp», Дмитро Потапов представив Студентське самоврядування Факультету таУніверситету на масштабному Форумі прогресивної молоді «Синергія».

Ми виходимо за межі власної вертикалі і налагоджуємо співпрацю з іншими ключовими студентськими ланками:

-           Слайд 14 Формуємо та координуємо роботу Студентського профспілкового комітету, а саме ведемо відповідну документацію, контролюємо матеріальну складову діяльності, у тісному спілкуванні з Університетською профспілкою Університету.

-           Слайд 15 Нас пов’язує щира повага та дружба з нашими найближчими партнерами - Науковим товариством Факультету та Університету в площині проведення спільних заходів - інтелектуальних турнірів, вікторин, фахових вечорів факультетського та Університетського рівнів).

-           Слайд 16 Ми розбудовуємо горизонтальну лінію співпраці з іншими структурними підрозділами Університету Грінченка. Зокрема плідно співпрацюємо зі всіма студентськими радами, часто виступаючи як головна консолідуюча ланка в царині спільних проектів та починань. Наші студенти успішно долучаються до мовних проектів Інституту Філології, стаючи призерами (2 місце в мовному квесті серед університетських команд), є традиційними учасниками Всеукраїнської конференції «На перетині мови і права», беруть участь у фахових проектів Факультету інформаційних технологій та управління (2 місце в загально університетському математичному брейн - ринзі), проектах Інституту журналістики – Сергій Гаргун посів 3 місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі блогерів "SMART BLOG, соціальних проектах спільно з Інститутом людини та корпоративних заходах Університетського коледжу).

-           Слайд 17 Ми розбудовуємовертикальну лінію співпраці, налагоджуючи контакти зі студентським самоврядуванням провідних ВИШів Києва, України, з всеукраїнськими та міжнародними громадськими організаціями та молодіжними політичними об’єднаннями. Студентська Рада Факультету плідно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України, Молодіжною Антикорупційною Агенцією,Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій, Національним проектом «Книга рекордів України», входить до складу Студентської Ради при Міністерстві інформаційної політики України, тощо…

-           Слайд 18 Базуючи свою роботу на загально університетських цінностях, однією з яких є лідерствослужіння, ми намагаємося виховати в студентах Факультету правильні лідерські якості, спрямовані не тільки на власне самовдосконалення, але й на діяльність, передусім, для інших: завжди пам’ятаючи строфу з нашого університетського гімну: «Вдосконалюючи інших – вдосконалюємо себе !!!». Саме для цього ми всебічно співпрацюємо з Навчально-науковим центром культури лідерства Університету та загально університетським Центром лідерських програм. І завдяки цій дружбі наші студенти першими були відібрані для навчання в Міжнародній академії лідерства – служіння, яку успішно закінчили та першими пройшли авторські тренінгові програми, взяли участь у тренінгах, що є складовою частиною проекту Британської Ради ActiveCitizensUkraine (Активні Громадяни).

-              Слайд 19 В межах сприяння вихованню у студентської молоді розуміння та поваги до корпоративної культури Університету та його цінностей студенти Факультету кожного року обов’язково знайомляться з корпоративним стандартом, декларацією академічної доброчесності, традиціями Університету, долучаються до заходів з вшанування пам’яті Бориса Грінченка, беруть найчисельнішу та найактивнішу участь у традиційній Грінченківській декаді. Ми започатковуємо власні корпоративні традиції на Факультеті, здійснивши в цьому році церемонію посвяти першокурсників в студенти – юристи та студенти – міжнародники.  

-           Слайд 20 Ми долучаємо наших студентів до профорієнтаційної діяльності, спонукаючи їх брати участь у Факультетських, університетських та міських заходах рекламно – профорієнтаційного спрямування. Зокрема, члени Ради студентського самоврядування започаткували марафон "Україна - Київський університет імені Бориса Грінченка". Він спрямований на проведення рекламно-профорієнтаційної роботи студентів Факультету в своїх рідних школах в різних куточках України. Виступаючи одним з координаторів діяльності Асоціації учнівського самоврядування м. Бориспіль, студент ІІ курсу спеціальності «Міжнародна інформація» Дмитро Потапов проводить потужну профорієнтаційну роботу з найактивнішими представниками молоді, м. Бориспіль. Студентська Рада виступає одним з координаторів та організаторів Днів відкритих дверей на Факультеті та Університеті. Спільно з Інститутом журналістики Ангеліна Івашкевич та Дмитро Потапов є координаторами проекту «Батьківська турбота», який дозволяє нам проводити потужну профорієнтацію у ЗОШ Оболонського району, а в перспективі і більшості шкіл Києва.

-                    

Розуміючи пріоритетність такого напряму діяльності Університету, як здійснення набору студентів – першокурсників, саме члени Студентської Ради кожного року долучаються до роботи приймальної комісії, допомагаючи під час своїх канікул здійснювати набір студентів на спеціальності Факультету.

-           Слайд 21 Студенти Факультету під керівництвом Студентської Ради підтримують розвиток такого важливого напрямку роботи Університету як працевлаштування. Саме студенти нашого факультету стали рекламним обличчям новоствореного університетського Центру працевлаштування. Студентська рада долучилися до організації університетського Ярмарку вакансій, взяли участь в якості волонтерів та перекладачів у провідній виставці стажування Stud-Point,XVІІІ Ярмарку вакансій  «Impulse - 2018», Ярмарку вакансій KyivPost, на запрошення КНУ імені Тараса Шевченка відвідали День правничої кар'єри та LegalGarden, тощо…

-           Одним з напрямів нашої роботи є особистісно - розвивальний в межах якого ми проводимо багатовекторну роботу, а саме:

-           Вбачаючи першочергове значення у розвитку професійних компетентностей ми сприяємо розбудові Центрів компетентностей, зокрема їх рекламній відео – складовій, ми мотивуємо студентів Факультету до участі у фахових для них заходах, зокрема: студенти – правники стали учасниками низки Шкіл права Слайд 22 (Школа медичного права, "Школа реальної юриспруденції", VIII Всеукраїнській школі з права інтелектуальної власності, XV Всеукраїнської правничої школи з судочинства, І Школи з лобіювання та взаємодії з органами влади, VIІ Всеукраїнської правничої школи з адвокатури у кримінальних справах тощо…), Слайд 23 лекцій провідних юристів, які проходять в колонній залі КМДА за сприяння наших партнерів «Школи помічника народного депутата» (відвідали зустріч з Олександрою Павленко - правознавцем, адвокатом,Членом Асоціації юристів України, Артемом Афяном - одним з ТОП-100 кращих юристів України: вибір Клієнт-2015 («Юридична газета»), студенти стають учасниками зустрічей з провідними правозахисними організаціями (Amnesty International), учасниками Всеукраїнських правових диктантів тощо…

-           Слайд 24 В цьому році ми втілили в життя наші плани, а саме в межах заходів щодо підвищення фахових компетентностей студентів - міжнародників, успішно провели на Факультеті, за сприяння кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, Всеукраїнську модель ООН, участь в якій взяли більше 50 учасників провідних вишів Києва та України і випускники шкіл та ліцеїв з поглибленим вивченням іноземної мови, а на відкритті були присутні 2 Надзвичайних та Повноважних посли України.

-           Слайд 25 студенти – міжнародники в якості перекладачів взяли участь: у ІV Міжнародному фестивалі культур народів світу, фестивалі культур від міжнародної молодіжної організації AIESEC - Global Village, InternationalHospitalityConference, конференції Light up Hackathon 2018, Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, ІІ МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ «БІЗНЕСWOMAN 2018», Виставці Вищої Освіти США, міжнародному форумі«Інноватика в сучасній освіті», виставці «Освіта Австралії, Новій Зеландії та Сінгапуру», Youth Speak Forum Ukraine, презентації Міжнародної мережі OneYoungWorld.

-           Слайд 26 Для підвищення рівня фахових компетентностей ми сприяємо зустрічам студентів з українськими дипломатами та представниками іноземних посольств, зокрема у цьому навчальному році наші студенти відвідали зустрічі за межами Університету з: українським дипломатом, міністром закордонних справ України (2007 - 2009)Володимиром Огризко,Надзвичайним і Повноважним послом України в Угорщині (2006–2010)Дмитром Ткачем,  Координатором Системи ООН в Україні - Нілом Вокером, Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини Альбе́рто Хосе́ Ало́нсо, Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенем ,Надзвичайним і Повноважним послом Норвегії в Україні, паном Уле Тер'є Хорпестадом, Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом, Надзвичайний і Повноважний ПосолПортугаліївУкраїні - Марією Кріштіна Серпа ди Алмейда, тощо…

-           Усвідомлюючи, що одним з ключових напрямків діяльності Факультету в межах поглиблення фахових комтетентностей студентів є розвиток міжнародної співпраці, Студентське самоврядування розбудовує даний вектор: Слайд 27 тісно співпрацюючи з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством інформаційної політики України в царині міжнародних проектів, особистостями, які дотичні до Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, ми взяли участь у Міжнародній акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”, учасниками якої стала українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу.

-           Слайд 28На особисте запрошення Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця та генерального директор Книги рекордів УкраїниГанна Крисюк студенти Факультету представили Університет Грінченка, ставши учасниками Всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості привітальних листівок до Великодня для українців за кордоном, які будуть передані адресатам через Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

-           -        Слайд 29 На запрошення проректора з інформатизації, навчально – наукової та управлінської діяльності Наталія Морзе, Ангеліна Івашкевич та Дмитро Потапов координують спільний стартап – проект Університету та наших партнерів з Ізраілю. -

- Слайд 30 В межах особистісно – розвивального напрямку діяльності Студентського самоврядування Факультету ми підвищуємо рівень національно - патрітичної свідомості студентів. Голова Ради Студентського самоврядування Ангеліна Івашкевич, Дмитро Потапов, Альона Добридень на запрощення Міністерства інформаційної політики України стали координаторами проекту запровадження освітньої програми національно-патріотичного виховання у ВНЗ України.Очікується, що вона стартує вже у новому навчальному році.

-           Слайд 31 Студенти Факультету активно беруть участь у   заходах: до Дня Державного Прапора, Дня Незалежності, Дня Демократії, Міжнародного дня Миру,  Вшанування роковин трагедії в Бабиному Яру, Дня захисника України, Дня пам’яті жертв голодомору, Дня Соборності України, Вшануванні пам’яті загиблих під час Революції гідності, Дня Героїв, вшанування річниціаварії на ЧАЕС тощо .

–         Слайд 32 Ми долучаємось до Всеукраїнських патріотичних акцій, як – то: Маршу миру, «Стоп Путін, Стоп війна !» «Живого ланцюга Соборності»,"PulseofEurope», ІV Міжнародному форумі «Окупований півострів: чотири роки опору», тощо…

      Слайд 33   Ми чтимо українські традиції як складову національної культури та проводимо відповідні заходи з їх підтримання, як – то: відроджуємо традиції святкування Дня Святого Миколая, Щедрого вечора, Масляної, Дня вишиванки, тощо…

   Слайд 34 Ми підтримали ідею запровадження року української мови в Університеті, провівши низку відповідних заходів. Зокрема в межах університетського проекту #носійслова до Дня рідної мови, студенти Факультету зробили найбільшу в Університеті кількість українських відео віршів. Команда студентів Факультету посіла ІІ місце на загально університетському мовному квесті, Ми беремо участь в загально університетському проекті щодо озвучування та переведення в аудиоформат творів українських письменників, Ми провели цілу низку заходів в межах святкування традиційного «Шевченківського березня». У П’ятому ювілейному конкурсі «Словник Бориса Грінченка та сучасність» Наша Команда посіла ІІ сходинку п’єдесталу та отримала найпочеснішу відзнаку у номінації «Патріотизм».

                      Слайд 35 В межах особистісно – розвивального напрямку ми опікуємося підвищеням рівня загальної культури нашого студентства та ініціюємо постійне відвідання ними музеїв, театрів, кінопоказів, експозицій, презентацій книг, як то: Національної опери України, національного академічного театру оперети, Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка, Музею історичних коштовностей України, Музею новин, Національного музею Східного та Західного мистецтва, тощо… Зазначимо, що за цей рік студенти відвідали 12 культурно - мистецьких установ різного спрямування.

                       Слайд 36 Ми підтримуємо проект «Лідери для лідерів», запрошуючи до наших студентів успішних та реалізованих особистостей в різних сферах діяльності для проведення тренінгів та майстер – класів та спрямовуємо студентів на зустрічі з видатними людьми за межами Університету. Так у нас в гостях побували: інструктор із запобігання та лікування Посттравматичного Стресового Розладу Ірина Крикун, віце – президент з регіонального розвитку Міжнародної громадської організації “Європейський молодіжний парламент – Україна”Валерія Юдіна, спікер і наставниквсеукраїнського проекту «Вільно Шлях» Ірина Гуляєва. Студенти відвідали: зустріч з 1-м Президентом України (1991 — 1994) - Леонідом Макаровичем Кравчуком, лекцію – дискусію журналіста, громадського діяча Мустафи Найема та лекцію – дискусію народного депутата, громадського діяча Сергія Лещенка, зустріч з радником Президента України з гуманітарних питань, заслуженим лікарем України -  Ольгою Богомолець, заступником Глави Адміністрації Президента України - Ростиславом Павленко, Керівником юридичної компанії Eterna Law Kyiv Мариною Фоменко, керівником Директорату координації державних політик та стратегічного планування Секретаріату Кабінету міністрів України Дмитром Шевчуком, Народним депутатом України, учасницею рейтингу молодих лідерів ТОП 30 Альоною Шкрум, зустріч з партнерами компанії Brightman Дмитром Гончаренко та Христиною Нємчиновою, Шведським літературо – та мистецтвознавецем Ларшем Елофссоном, мистецтвознавецем, куратором Музею Azulejo в Лісабоні - Алешандре Пайш

Ми потужно розбудували волонтерську діяльність, надаючи перевагу її соціальному напряму.

Слайд 37, 38, 39 Так, члени Студентської Ради взяли участь у Х Міжнародній конференції Українського форуму благодійників «Атлас благозмін» - масштабній події у сфері соціальних ініціатив, в рамках програми AmericaHouse брали участь в VolunteerFest, на запрошення угорського мецената і засновника БФ "Життя без страху" Золтана Хорвата та Посольства Угорщини в Україні долучилася до великої благодійної ініціативи для дітей з особливими потребами з зони АТО та дітей героїв АТО, стали організаторами III Міжнародного інклюзивного театрального Фестивалю "АРТ-Плейбек. Разом", Всеукраїнського благодійного фестивалю «Віночок миру і добра», взяли участь у благодійному ярмарку до Дня святого Миколая «Допоможи дітям з обмеженими можливостями», Всеукраїнській благодійній акції по збору книжок для юних мешканців Донецької та Луганської областей, стали співорганізаторами Всеукраїнського благодійного конкурсу краси, моди і таланту «Little Snow Queen of Ukraine 2018», кошти від якого спрямовані на лікування онкохворої дитини - Басараба Єгора, долучилися до Всеукраїнських акцій на підтримку людей з синдромом Дауна та людей з аутизмом.

Зважаючи на зацікавленість нашого Університету в розвитку інклюзивної освіти ми здійснюємо багаторічний патронат над Спеціалізованою школою – інтернатом № 6 для слабочуючих дітей. В межах цього напрямку член ради студентського самоврядування Ніна Малєкіна, яка володіє мовою глухих задіяна в проекті «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану». Ми співпрацюємо з вихованцями Центру соціально – психологічної реабілітації дітей.

В рамках Благодійного патріотичного проекту «Герої нашого часу» долучилися до збору благодійної допомоги та відвідали Тактично-стратегічний центрЗбройних сил України – військову частину № А3085, що знаходиться на полігоні«Дівички».

               Ми активно долучаємось до волонтерської акції «День донора крові».

         Члени Студентської Ради беруть участь в Соціальному проекті «З Києвом і для Києва».Студентка ІІ курсу Добридень Альона бере участь в проекті «Вір в Україну» та проводила безкоштовні курси з вивчення англійської мови в Американських Радах. Студентство Факультету стали учасниками благодійних балів Університету (в цьому році студентське представництво Факультету на балу стало найчисельнішим та склало найбільшу кількість благодійних коштів)

                       

-            Ми формуємо в наших студентах культуру здоров’я фізичного виховання та Спорту.Слайд 40

      Ми активно співпрацюємо з Київським міським центром здоров’я та замовляємо для наших студентів лекційні та тренінгові заняття, які проводять фахові лікарі. В рамках заходівдо Всесвітнього Дня здоров’я зустрілись з представником Європейської федерації ЛАО – Тай.

Здобули перемогу в особистій першості та друге загальнокомандне місце у ІІІ Загальноуніверситетському турнірі з шахів «Королівський карась – 2017. Брали участь у якості волонтерів та учасників у Київськомупівмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, KYIV EURO Marathon, «Пробігу під каштанами».

       Слайд 41 Ми пишаємось особистими спортивними досягненнями наших вихованців. Студентка І курсу спеціальності «Право» Аратовська Ілона є чемпіонкою України, чемпіонкою Європи, призеркою Чемпіонату світу з кіокушин - карате.

Слайд 42     Ми формуємо в наших студентах екологічну культуру.

В межах загальноміського«Весняного благоустрою столиці» до Дня Довкіллястуденти Факультету долучилися до екологічної акції із прибирання території, прилеглої до легендарної річки Почайна та до традиційної київської толоки, яка відбулася в парку відпочинку «Наталка» Оболонського району. Напередодні Дня землі долучилися до чудової традиційної акції та власноруч висадили кущі троянд, на подвір’ї нашого Університету.

Слайд 43 В межах розвитку туристичної складової в діяльності Студентського самоврядування ми разом з нашими студентами цього року відвідали : Музей народної архітектури та побуту в Пирогові, здійснили екскурсія до Карпат, підкоривши Говерлу

               Слайд 44 В межах культурно – мистецького напряму діяльності Студентського самоврядування ми активно залучаємо студентів до участі в заходах Факультетського, університетського міського рівнів, як – то: Шоу - презентації першокурсників «Ось ми які !», Дипломатичному вечорі, заходах до Нового року та Дня святого Валентина, Жіночого Дня, «КВК,

     Слайд 45 Міс та Містер Університет …

Слайд 46 Ми пишаємося нашими студентами Ангеліною Івашкевич та Сергієм Гаргуном, які вибороли дві корони Міс та віце містера на загально університетському конкурсі Miss & MisterGRINCHENKOUNIVERSITY.

Слайд 47 На факультеті є діючий кіноклуб україномовного кіно «ТВОЄ право», який проводить перегляд українських стрічок, діє Літературна вітальня, члени якої проводять літературні вечори.

Слайд 48, 49 Вся діяльність Студентського самоврядування своєчасно висвітлюється на сайті Університету, Факультету та спеціальних сторінках в соціальних мережах Інстаграм, Youtube та Фейсбук.

Плани на майбутнє

 

               На Факультеті є ідея щодо розбудови власного театру студентських мініатюр, можливо англомовного та франкомовного, що теж буде сприяти поглибленню фахових компетентностей (З цією ідеєю ми будемо звертатися до представників кафедр англійської мови та романо - германської філології), також є готовий проект заснування власного дебатного клубу. На ці два проекти є великий попит серед студентів.

               Студентське самоврядування Факультету і надалі планує розбудовувати ті різновекторні напрямки нашої діяльності, які вже були окреслені в цьому році та буде започатковувати нові.       Має, передусім, на меті налагодити більш тісну співпрацю зі студентським Парламентом Університету та студентськими Радами інших структур Університету. Планує «виходити за межі Університету Грінченка» та налагоджувати співпрацю зі студентським самоврядуванням провідних ВИШів Києва, України, а можливо знаходити контакти з закордонними навчальними закладами.

Планує налагодити більш тісну співпрацю з всеукраїнськими та міжнародними громадськими організаціями та молодіжними політичними об’єднаннями. Започатковувати освітні, соціальні та творчі проекти, які будуть цікаві для міста Києва.     Дякую за увагу! Слайд 50

 

Переглянути презентацію 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Діяльність Студентське самоврядування Документи Звіт щодо виховної та соціально-гуманітарної роботи зі студентами Факультету за 2017 – 2018 н. р.