Шахова Оксана Анатоліївна

Студентка 2 курсу Київського університету імені Бориса Грінченка

Заступник Голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів
та молодих вчених
Факультету права та міжнародних відносин

Освіта:

• З 2005 р. по 2014 р. – навчанняя в ЗОШ 1–3ст. №7 міста Чорткова зі спеціалізацією «Українська мова та література»
  • З 2014р. по 2016р. – навчання в Чортківському гуманітарно–педагогічному коледжі імені О.Барвінського на спеціальності «Початкова освіта зі спрямуванням «іноземна мова»».
  • З 2016 р. студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Регіональні студії/Країнознавство), Факультет права та міжнародних відносин.

Професійний і науковий інтерес

Коло професійних та наукових інтересів охоплюють питання глобалізації, геополітики, міжнародних відносин, міжнародної безпеки та дипломатії, а також питання, що пов’язані з розвитком міжнародної співпраці студентів. Проведення круглих столів на вказану проблематику. Є волонтером на Міжнародних форумах. Учасниця Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференцій. Автор публікацій наукового характеру у наукових виданнях України.

Інше

Наукова тема: «Державний устрій Іспанії: формування, сучасний стан, регіональна політика»