Ви тут: Головна Діяльність Наукова робота Структура Наукового товариства

Novyiy tochechnyiy risunok 600x455

Напрям діяльності

Відповідальна особа

(прізвище, ім’я, по батькові; спеціальність, група / кафедра, ндл, посада / науковий ступінь, вчене звання

конт. тел., e-mail)

1.

Науково-дослідницька діяльність в сфері права та міжнародних відносин

Гондюл Олександра Дмитрівна, студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародна інформація»,

Лісовська Мирослава Миколаївна, кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.

Співпраця в рамках організацій «Молодіжна дипломатична ініціатива», Фонд «Відкрий Україну», Ліга студентів Асоціації правників України

3.

Студентські ініціативи (практичні заходи для розвитку та вдосконалення)

Петросян Вікторія Рудіківна, студентка 2 курсу спеціальності «Право», 0672830340, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4.

Кіно-клуб «Твоє PRAVO» з переглядом фільмів різними мовами

Філіппова Тетяна Ігорівна, студентка

5.

Інформаційний центр

Копайгора Ольга Олегівна, студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародна інформація»,

Козлова Олександра Іллівна, студентка 2 курсу спеціальності «Країнознавство»,  093-909-39-60, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Діяльність Наукова робота Структура Наукового товариства