Наукова робота студентів за 2017-2018 н.р.

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2017-2018 рр. “Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації” (Гондюл О.Д.).

Участь студентів у наукових конференціях та форумах:

Міжнародні конференції:

1.      Міжнародна наукова інтернет–конференція «Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення», м. Тернопіль, 20 вересня 2017 р.

2.      Міжнародна науково–практична інтернет– конференція «Актуальні питання реформування економіки країни», м. Тернопіль, 28 вересня 2017 р.

3. VIIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Масово-комунікаційні процеси в сучасному світі, м. Київ, 6 грудня 2017 р.

4. Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Світ економічної науки. Випуск 1», Тернопіль, 27 лютого 2018 року

5.   Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Двадцять четверті економіко-правові дискусії», Львів, 28 лютого 2018 року

6. Міжнародна науково– практична конференція «Актуальні питання сьогодення», Київ, 20 березня 2018 року

7. VII Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденція та перспективи формування професійної лексики», 11 травня 2018 року.

8. ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Людина в мовному просторі: історична спадщина, проблеми, перспективи розвитку», 17-18 травня 2018 року

Всеукраїнські конференції:

1. ІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Українська мова на порубіжні ХХ-ХХІ сторіччя: мовознавчий та лінгводидактичний аспекти», Бердянськ, 9 листопада 2017 р.

2. ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «На перетині мови і права», приуроченої до Міжнародного дня рідної мови, Київ, 22 лютого 2018 року

3.Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», Київ, 16 березня 2018 р.

4. VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська минувшина: джерела, постаті, явища», Київ, 30 травня 2018 р.

5. І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного перекладознавства», Київ, 30 травня 2018 р.

Інше:

1. Студентська регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та права», м. Київ, 22 травня 2018 р.
    1. Науково-консультаційні зустрічі студентів з керівництвом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (листопад, грудень 2018 р.).

Участь у міжнародних закордонних форумах та конференціях

1. Студент п’ятого курсу освітньої програми «Суспільні комунікації» Пітецький Роман долучився до участі в Міжнародній конференції «Розпад імперій, тоталітарні системи, Друга світова війна, створення Європейського Союзу та Шенгенської Європи», 20-22 жовтня 2017 року, м. Осієк, Хорватія.

2. Студенткап’ятого курсу освітньої програми «Суспільні комунікації» Гондюл Олександра взяла участь в Круглих столах «Україна – Словаччина: розвиток двосторонніх відносин та дійові особи», який відбувся 14 листопада 2017 р., м. Братислава, Словаччина та «Україна і Австрія – сто років тому», яки прошов 15 листопада 2017 р., м. Відень, Австрія.

3. Студенти другого курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Шкуропат Гордій та Ніженський Ігор взяли участь у Міжнародному семінарі Панєвропейського союзу, 8-10 грудня 2017 року, Страсбург (Франція) та Офенбург (Німеччина).

4. Студентка третього курсу освітньої програми «Країнознавство» Крістіна Пигуль виборола можливість навчатися в літні школі Варшавського університету «Problems of Contemporary Europe from the Perspective of Central and Eastern European Countries», яка відбулася 1-11 липня 2018 року у Варшаві.