Січень 2017р.

13 січня студенти Факультету відсвяткували Щедрий вечір.

21 січня студенти Факультету права та міжнародних відносин долучились до всесвітньої патріотичної акції на Майдані Незалежності "Stop Putin’s War in Ukraine 3.0", головною метою якої стало: привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною.

22 січня, в межах відзначення Дня Соборності України, студенти Факультету права та міжнародних відносин й Історико – філософського факультету долучились до традиційного флеш-мобу «Живий ланцюг Соборності» на мосту Патона, у якому взявшись за руки з іншими учасниками заходу об’єднали два береги Дніпра.

28 січня Студентки Факультету права та міжнародних відносин Добридень Альона і Бокотько Яна взяли участь в якості волонтерів – перекладачів у виставці «Освіта Австралії, Новій Зеландії та Сінгапурі» за участі посольства Австралії в Україні.