Зустріч колективу ЮК «Астрея» із заступником управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради

11 лютого 2019 року студенти-консультанти Юридичної клініки «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин провели зустріч в управлінні правового забезпечення діяльності Київської міської ради (далі – Управління) з заступником начальника Управління - начальником відділу представництва інтересів Київської міської ради в судах та інших органах управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Тхориком Сергієм Миколайовичем.
Під час зустрічі студенти мали нагоду ознайомитися з основними завданнями та функціями Управління та з повноваженнями заступника начальника Управління, зокрема було обговорено питання проведення правової експертизи проектів рішень Київради, що вносяться на розгляд сесії Київради, проектів розпоряджень Київського міського голови, підготовки правових висновків до проектів рішень Київради тощо. Окрім того, студенти мали змогу розповісти про діяльність юридично-клінічного руху та основні засади надання безоплатної первинної правової допомоги в Університеті.
Також були обговорені питання співпраці між ЮК «Астрея» Факультету та Управлінням правового забезпечення діяльності Київської міської ради, про можливість проходження стажування, практики та подальшого працевлаштування, проведення
спільних заходів, зокрема шкіл права, семінарів, тренінгів тощо.
За результатами зустрічі колектив Юридичної клініки та керівництво Управління домовились про підписання меморандуму щодо взаємодії та співпраці.