Тренінг із вирішення конфліктів

8 лютого 2019 року доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна і Слюсаренко Ірина Юріївна взяли участь у тренінгу "Вирішення конфліктів", який організував Центр програм з лідерства служіння.

Тренером тренінгу виступила партнер Центру програм з лідерства служіння та співзасновник Українського центру злагоди Ольга Зеленюк.

Учасникам тренінгу було запропоновано інформацію про складові "якісного" конфлікту, який спрямований на побудову стосунків і довіри. Серед 5 стратегій поведінки у конфлікті кожен міг розпізнати свою та зрозуміти як ефективно реагувати на конфліктну ситуацію. Нові знання та поради учасники мали змогу застосувати на прикладі вправ та власних життєвих ситуацій.

Завдяки набору нових знань, корисних порад та методики, учасники тренінгу можуть практикуватися у проведенні власних занять із вирішення конфліктів для своїх студентів.