Лекція "Чому маніпуляції та пропаганда працюють? Як маніпулятори отримують вигоду від логіки інтернету?"

25.03.2019 р. студенти ІІ курсу освітньої програми "Суспільні комунікації" разом зі старшим викладачем кафедри Мирославою Миколаївною Лісовською в рамках вивчення дисципліни "Теорія та практика комунікацій" відвідали лекцію "Чому маніпуляції та пропаганда працюють? Як маніпулятори отримують вигоду від логіки інтернету?". Подія відбулася в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.ua.
Під час лекції обговорювалися питання способів маніпуляцій і пропаганди, які використовуються сучасними медіа, зростання кількості низькоякісних новин і ресурсів, які їх поширюють.