Круглий стіл «Правове регулювання суспільних відносин у творах Б.Д. Грінченка»

8 грудня 2017 року, в рамках проведення Грінченківської декади, старшим викладачем кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин О.М. Байталюк та студентами групи Прб-2- 16- 4-0.д було проведено круглий стіл на тему «Правове регулювання суспільних відносин у творах Б.Д. Грінченка».

Під час роботи круглого столу було розглянуто питання:

• Правове регулювання суспільних відносин у творі Б.Д. Грінченка «Дзвінок» (доповідачі: Примаченко Катерина та Малахова Оксана )
  • Правове регулювання суспільних відносин у творі Б.Д. Грінченка «Екзамен» (доповідачі: Назарець Віталіна та Павлюк Ірина)
  • Правове регулювання суспільних відносин у творі Б.Д. Грінченка «Каторжна» (доповідачі: Торчинська Євгенія, Івашкевич Ангеліна та Прокоф’єва Анна)
  • Правове регулювання суспільних відносин у творі Б.Д. Грінченка «Украла» (доповідачі: Козак Інна та Сукач Анна)