Тренінг «Ти громадянин – ти маєш права» для школярів м. Києва

7 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права старшим викладачем кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Б. Грінченка О.М. Байталюк , а також студенткою 6 курсу спеціальності «Право» Корельською Анастасією на базі районної бібліотеки ім. П. Усенка для дітей Дніпровського району м. Києва було проведено зустріч з учнями 10-х класів загальноосвітньої школи 195 ім. В. Кудряшова та НВК 209 «Сузір'я».
Під час зустрічі для школярів м. Києва біло проведено тренінг на тему «Ти громадянин – ти маєш права», під час якого розглядалися питання прав людини, їх дотримання в Україні, моделювалися шляхи вирішення проблем недостатнього дотримання прав людини.