Слова співчуття з приводу непоправної втрати Головченка Володимира Івановича

holovchenko

Колектив викладачів, співробітників, студентів Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює щире співчуття рідним і близьким з приводу смерті доктора політичних наук, професора Головченка Володимира Івановича.

Володимир Іванович був автором більше 210-ти публікацій, у тому числі 12-ти монографій (у т.ч. 11-ти у співав.), 8-ми підручників (у співав.) і 17-ти навчальних посібників (у т.ч. 16-ти у співав.). Автор перших в Україні підручників з дипломатичної історії України; запровадив відповідний курс навчання у ВНЗ України. Член редколегій та автор статей наукового щорічника „Україна дипломатична”, часопису „Пам’ять століть”, „Української дипломатичної енциклопедії” (2004, 2013 рр.) і „Політичної енциклопедії” (2012 р.).

Головченка Володимира Івановича ми завжди будемо пам’ятати як висококваліфікованого фахівця, який завжди прийде на допомогу, чудову людину.