Ви тут: Головна

Статті

Початок функціонування гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав» (14.02.19)

До уваги студентів!

Повідомляємо про початок функціонування гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав».

Завдання гуртка: ознайомлення студентів з теорією та практикою виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб.

Керівник гуртка: к.ю.н., адвокат, старший викладач кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин Сергієнко Наталія Артурівна.

Форма роботи гуртка: засідання, що передбачає присутність студентів та керівника гуртка.

Перше засідання гуртка відбудеться 14.02.2019 на 5-й парі в аудиторії 516. Тривалість засідання 1 пара.

Цікаво, що таке виконання рішень судів, інших органів? І як таке виконання впливає на захист прав громадян та інших осіб? Цікаво, що таке виконавчий документ? А як він виглядає? Ну що, цікаво? Наведені питання, та ще чимало цікавих питань, будуть розглянуті на першому засіданні гуртка.

До участі в засіданні гуртка запрошуються всі студенти, незалежно від курсу навчання.

До зустрічі 14.02.2019!

З повагою, к.ю.н., адвокат, ст.викладач Сергієнко Наталія Артурівна.

Ви тут: Головна