ЮК «Астрея» взяла участь у VII правничій школі для юридичних клінік

Дата проведення:10.11.2018 року
Місце проведення: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27
Приміщення Академії адвокатури України

Організаторами заходу виступила Юридична клініка Академії адвокатури України за підтримки юридичного департаменту Групи Компаній «Спорт Лайф», Адвокатських об’єднань «Юскутум» та «Клочков та партнери», Другого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та апарату Шостого апеляційного адміністративного суду.
Спікери заходу: Герасименко Ірина Євгенівна – керівник апарату Шостого апеляційного адміністративного суду; Кушнір Богдан Сергійович – директор другого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Цимановська Алла Сергіївна – адвокат, начальник юридичного департаменту Групи Компаній «Спорт Лайф», керівник практики бізнесу АО «Юскутум»; Коноваленко Дмитро Сергійович – юрист АО «Клочков та партнери».
Мета заходу – підвищення рівня знань у студентів-консультантів, які здійснюють безоплатну правову допомогу у юридичних клініках вищих навчальних закладів України.
Також ознайомлення студентів-правників різних курсів із роботою та специфікою надання правової допомоги, зокрема організаційними та окремими практичними аспектами, напрямами та видами такої допомоги, особливостями вирішення конкретних юридичних ситуацій, які випливають з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових відносин.
Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та студенти-правники Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка дістали прекрасну можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом у сфері реалізації, охорони та захисту права із студентами-правниками та консультантами Академії адвокатури України, прослухати майстер-класи від успішних і провідних юристів – адвокатів та суддів України.