IV практичне заняття Весняної дипломатичної школи

23 квітня 2018 року відбулось IV практичне заняття Весняної дипломатичної школи .

Спікером виступив Полковник Еріх Сімбюргер, – аташе з питань оборони при Посольстві Австрійської Республіки в Україні.

Темою практичного заняття була «Австрійська політика безпеки в контексті глобальної стратегії ЄС».

Студенти мали змогу дізнатись про історію формування і становлення безпекової політики Австрійської Республіки, яку роль вона відіграє в політиці ЄС. Також Полковник Сімбюргер продемонстрував учасникам сучасну Безпекову стратегію Австрії, а також Глобальну стратегію ЄС щодо зовнішньої політики та безпеки. Студенти дуже жваво ставили питання пану Полковнику щодо євроскептицизму в Австрії, про порівняння безпекової політики Австрії та США, про основні виклики в кіберсфері. Окрім того, учасники мали змогу попрактикувати іноземну мову, адже заняття відбувалось англійською мовою.