Участь у встановленні Всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості привітальних листівок до Великодня для українців за кордоном

31 березня Голова студентської Ради Факультету Ангеліна Івашкевич та Голова департаменту СР Факультету з розвитку міжнародних проектів Альона Добридень (член Студентської Ради при Міністерстві інформаційної політики України) відвідали інформаційне агентство «Укрінформ» де відбулося встановлення Всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості привітальних листівок до Великодня для українців за кордоном у кількості 9806 штук, які студенти вищих навчальних закладів з усієї України підписали або зробили власноруч.
Захід відбувся за участі міністра інформаційної політики України Юрія Стеця. Рекорд зафіксувала генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.
Привітання будуть передані адресатам через Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО), який діє при Світовому конгресі українців з 2013 року.
Щиро дякуємо студентам Факультету - академічних груп: ПРб-1- 17- 4.0д, ПРб-2- 17-4.0д, СКб-1- 17-4.0д, РСб-1- 17-4.0д, МІб-1- 16-4.0д, КРб-1- 16- 4.0д, ПРб-2- 16-4.0д., які долучились до встановлення рекорду України.