З 2 по 4 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський благодійний конкурс краси, моди і таланту «Little Snow Queen of Ukraine 2018», співорганізаторами якого виступила Студентська рада Факультету: Гаргун Сергій, Івашкевич Ангеліна, Торчинська Євгенія, Вовк Віктор, Комісаренко Анстасія, Довгополий Єгор.
Учасники з Одеси, Херсону, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Василівки, Чорткова, Житомира, Сарн та Вінниці завітали до столиці, щоб стати частиною справжньої зимової казки разом з героями відомої всім історії про Снігову королеву. Кай, Герда та снігова чарівниця розповіли її на сучасний лад. І дійсно, це було вишукано, захопливо та чарівно, адже кожна дівчинка дивувала глядачів та журі неперевершеними образами, задля того, щоб добро стало перемогою.
Кошти від заходу будуть перераховані на лікування онкохворої дитини - Басараба Єгора. Зібрані подарунки відправляться в національну дитячу спеціалізовану лікарню «ОХМАТДИТ»