VII Школа політичного успіху

15 грудня 2017 року Голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин, студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Гондюл Олександра отримала Диплом з відзнакою про успішне завершення «VII Школи політичного успіху», яка проходила в Києві протягом жовтня-грудня 2017 року. Навчальна програма  включала лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Також учасники Школи мали можливість попрактикуватись у координації роботи партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.
Олександра отримала величезний досвід в сфері політики, нові знання та нові знайомства, і радить студентам Київського університету імені Бориса Грінченка брати участь в наступній Школі, що відбудеться вже навесні.