Відкриття святкової ялинки - 2018

І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов'ю,
І принесе усім здоров'я!!!

Вагома віха передріздвяного календаря – свято Миколи Зимового. Воно наче привідчиняє двері до подальших зимових урочистостей: Нового року та світлого Різдва Христового.
За давньою традицією, саме 19 грудня по всій країні запалять новорічні ялинки просто неба, зокрема, засяє і головна ялинка країни - на столичній Софійській площі.
Приєднуючись до   всіх, хто поважає національні звичаї, студенти та викладачі Факультету права та міжнародних відносин запалили власну зелену красуню, прикрасивши її чудовими новорічними іграшками в поєднанні з завзяттям, гарним настроєм та вірою в справжнє диво.
А воно не забарилося, завітавши до нас на гостину в образі Святого Миколая,  чарівних казкарів та Ангелика, які не тільки оживили новорічні іграшки на нашій ялинці, але й під звуки передноворічної пісні запалили разом з нашим деканом – Грицяком Ігорем Андрійовичем, ялиночку, щоб в її сяйві віддзеркалити мрії кожного з нас і вселити впевненість в їх здійсненні.