Гостьова зустріч з Мамаєвим та Богдановичем

У Київському Університеті ім. Бориса Грінченка, 13 жовтня 2017 р. за ініціативи  кафедри публічного та приватного права, відбулась зустріч майбутніх юристів, студентів Факультету права та міжнародних відносин, з відомими українськими журналістами: заслуженим журналістом України, телеведучим, телевізійним редактором, продюсером каналу 1+1, експертом Андрієм Богдановичем та медіа-експертом, медіа-тренером, продюсером, телевізійним редактором, керівником проекту «Право на владу» Сергієм Мамаєвим.

Розглядалась взаємодія журналістів з юристами під час висвітлення гострих соціальних матеріалів в засобах масової інформації. На зустрічі, Андрієм Богдановичем,  було наголошено на  важливості співпраці з юристом для того аби в подальшому можна було уникнути судових позовів до телерадіокомпанії та самого журналіста.

Сергій Мамаєв на прикладах пояснив структуру та методологію складання матеріалів журналістських розслідувань.

Сама зустріч проходила у теплій,  невимушеній атмосфері.

Кафедра публічного та приватного права й надалі планує контактувати та проводити зустрічі з відомими непересічними людьми.