Вибори до Наукового Товариства Факультету

4 жовтня 2017 року відбулось перше засідання Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка. 32 студенти виявили бажання стати членами Наукового товариства Факультету і це є чудовим прикладом того, що студенти дійсно цікавляться науковою та дослідницькою діяльністю.
На засіданні обговорювали питання заходів на 2017–2018 н. р., у кожного була можливість розповісти про себе, поділитись досвідом та запропонувати свої ідеї щодо діяльності Наукового товариства.
За результатами засідання, Головою Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин стала Гондюл Олександра, студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», заступником голови було обрано Шахову Оксану, студентку 2 курсу спеціальності «Країнознавство» секретарем Наукового товариства Факультету - Козлову Олександру, студентку 3 курсу, спеціальності «Країнознавство».

Голова НТ Гондюл Олександра