Провідна виставка стажування Stud-Point

Усвідомлюючи пріоритетність питання працевлаштування майбутніх випускників в Київському Університеті імені Бориса Грінченка та налагодження зв’язків з потенційними роботодавцями, 27 вересня 2017 в КНЕУ студенти 2 курсу спеціальності «Країнознавство» взяли участь в якості волонтерів та перекладачів у провідній виставці стажування Stud-Point - кар'єрному заході для молоді та студентів, які прагнуть стати професіоналами своєї справи.
Зазначимо, що участь у виставці взяли багато провідних компаній країни, такі як: KPMG Ukraine, British American Tobacco Global Careers, JTI Careers Ukraine, Метінвест, Укртелеком, Dentsu Aegis Network Ukraine Baker Tilly Ukraine, EY Ukraine, PwC Ukraine, Kreston GCG, Mazars Ukraine, Fm logistics, Alfa-Bank, Райффайзен Банк Аваль/Raiffeisen Bank Aval, PrivatBank, Goodyear, Укррічфлот, Infopulse Ukraine, METRO Cash & Carry Ukraine, 1+1 media, SMM School. Lifecell. Їх метою стало пошук стажерів та практикантів, яких будуть навчати і в перспективі працевлаштовувати.