І-й науковий семінар студентів «ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ»

29 травня 2017 року у Київському Університеті імені Бориса Грінченка, на Факультеті права та міжнародних відносин пройшов І-й науковий семінар студентів III та V курсів Факультету права та міжнародних відносин спеціальність "Право" за темою «ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ»

Студенти обговорювали наступні теми: ЮРИДИЧНІ ПРОФЕСІЇ В УКРАЇНІ, ВІДМІННІСТЬ МІЖ СОЛІСИТЕРАМИ ТА БАРІСТЕРАМИ, ПРАВОПОРУШЕННЯ НЕПОВНОЛІТНІМИ, НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ, ПЕРЕГОВОРНИЙ ПРОЦЕС, ПОСЕРЕДНИЦТВО, ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, СІМЕЙНЕ ПРАВО, ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ШЛЮБ ТА ГРОМАДЯНСЬКИЙ ШЛЮБ та НОТАРІАТ.

Під час презентації тем студенти використовували IT технології, відео матеріали, особисті дослідження.

Семінар підготували та провели викладачі кафедри англійської мови Кушевська Н.М. та Заверуха Ю.Г.