Благодійний фестиваль «Віночок миру і добра»

Цього року українській столиці виповнилось 1535 років. 26 травня 2017 р. в рамках святкування Дня Києва у Печерському ландшафтному парку «Співоче поле» відбувся Всеукраїнський благодійний фестиваль «Віночок миру і добра», до проведення якого активно долучилися студенти та співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка.

Захід спрямований на укріплення миру між народами, популяризацію національної та історико-культурної спадщини, давніх українських традицій, відродження духовності, народних звичаїв і обрядів, формування в суспільстві культури здорового відпочинку.

Грінченківці були волонтерами на 8-ми діючих локаціях Фестивалю:

• «Віночок дружніх країн» - виставка Міжнародних культурних центрів.
  • «Творчий Віночок» - виставка-ярмарок авторських виробів майстринь України; Майстер-класи по плетенню віночків; Вернісаж картин та пленер; Панно з долоньок «Голуб миру».
  • «Віночок Бойових мистецтв» - показові спортивні виступи, бойовий гопак.
  • «Фото-Віночок» - фото-зона.
  • «Танцювальний Віночок» - гопак, східні танці, сальса.

Інтерактивні локації:

• «Віночок добрих справ» - МК-Ангел миру і добра, Вернісаж малюнків «Мир у всьому світі»;
  • «Віночок дитячих розваг» - анімація, квест.
  • «Рекордний Віночок» - виготовлення найбільшого віночка України.

У рамках Фестивалю відбувся перший Всеукраїнський конкурс віночків, гала-концерт та встановлення Рекорду України «Найдовший вінок, сплетений з маленьких віночків», довжина якого склала 53,7 м. Символічно він має об’єднати українців, які живуть у різних куточках нашої країни. Великий вінок-рекордсмен був сплетений із окремих віночків, які учасники Рекорду виготовили заздалегідь зі штучних квітів, фруктів, гілочок та стрічок.

Народна мудрість стверджує: "Віночок-оберіг українського роду, краса народу". Саме цю красу в своїх віночках і показали талановиті майстрині всіх регіонів України.