Відкрита лекція директора європейських програм Фундації американських студій Метью Квасіборські

28 квітня 2017 року директор європейських програм Фундації американських студій «The Fund for the American Studies» (США), член опікунської ради Англо-американського університету в Празі, засновник Львівської Академії Лідерства, члена Ради директорів «Вільна Україна» Метью Квасіборські прочитав відкриту лекцію для студентів та викладачів Факультету права та міжнародних відносин та Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка на тему «Президент Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління» («President Trump and Leadership: What We Have Learned in the Early Days of His Administration»).

Організаторами заходу виступили Факультет права та міжнародних відносин, кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.