Презентація Міжнародної мережі One Young World.

4 квітня 2017 року студенти Факультету взяли участь у презентації Міжнародної мережі One Young World. Щороку форуми мережі відбуваються в різних країнах світу, але щоразу вони єднають людей усіх континентів,  196 країн світу - лідерів думок, науковців, політичних та громадських діячів, глав міжнародних організацій та аналітичних центрів, підприємців, винахідників та інноваторів - нову генерація, яка ставить на порядок денний глобальні питання миру, безпеки, рівності та прав людини, подолання голоду та бідності, зміни клімату; генерація, яка задає нові тренди розвитку бізнесу, науки, освіти; формує ціннісні орієнтири суспільств.

Цього року учасники презентації отримали можливість поспілкуватися Молодіжним послом України 2016 року Ivona Kostyna, Vice chairman в Побратими, Operations Team Leader в Invictus Games: Team Ukraine (представляла Україну на OYW саміті в м.Оттава, Канада) та Молодіжним послом України 2015 року Daria Mustafina, Founder в Institute of Partnership and Sustainable Development (представляла Україну на OYW саміті в м.Бангкок, Тайланд) та дізналися як стати наступним молодіжним послом України на саміті в столиці Колумбії – Боготі.