Участь студентів у YouthSpeak Forum Ukraine.

1 квітня 2017 року студенти Факультету права та міжнародних відносин долучилися в якості волонтерів до YouthSpeak Forum Ukraine - платформи для комунікації молодих лідерів, представників державного, громадського та бізнес секторів для отримання нових перспектив, прийняття спільних рішень та втілення їх у реальність, отримали можливість взяти участь у низці панельних дискусій, воркшопів, кейсів.

Серед спікерів заходу та учасників дискусії відзначимо: Геннадія Чижикова - Президента Торгово-промислової палати України, Дмитра Шимківа - Заступника Глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ, Інгу Колбу - Керівника проекту “Студвей”, тощо.

Організації та проекти, які презентували свої кейси представляли: PROZORO, Kyiv Smart City, Громадський проект, RABOTA.UA та інші.