Акція "Pulse of Europe»

В Україні вперше пройшла акція "Pulse of Europe», учасниками якої стали студенти Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.

26 березня у Києві на Софійській площі активісти, небайдужі до ідеї Єдиної Європи зібралися, аби показати свою відданість загальнолюдським - зокрема, європейським - цінностям вільного суспільства та верховенства права. До акції приєднався прес-аташе ЄС в Україні Давід Стулік та посол Бельгії в Україні Люк Якобс.

Студентська рада та актив Факультету права та міжнародних відносин стали єдиними волонтерами акції "Пульс Європи", які представляли студентство України. Під час заходу студенти даної акції зображували прапор Європейського союзу на обличчях охочих, допомагали з організацією та активно спілкувались з посадовими особами України та Європи, наприкінці заходу всі учасники акції символічно пустили жовто-блакитні кульки у повітря.