Відвідання гостьових лекцій до Дня Інституту філології

3 березня, в межах святкування Дня Інституту Філології, студенти Факультету права та міжнародних відносин відвідали серію гостьових лекцій, серед яких: Набуття активного досвіду сучасним студентом: Work and Travel Ukraine (лектор - Чамата Ю.В. – керівник школи гідів-інструкторів водного туризму “менеджер з активного відпочинку ТК “4 сторони”, IRF-гід міжнародного класу); Традиції італійської присутності на українських теренах (Бацак Костянтин Юрійович - Директор Інституту мистецтв, кандидат історичних наук, доцент). А також були присутні на зустрічі з надзвичайним та повноважним послом, першим головою місії України в Республіці Туреччина - Турянським І. М та доктором наук, професором, головою правління Українсько-турецького центру "Сяйво" - Сергійчуком Володимиром Івановичем, де ознайомились з цікавими аспектами практичного досвіду становлення дипломатичних зв'язків між Україною та Республікою Туреччина.

Щиро дякуємо за запрошення директору Інституту філології – Єременко Олені Володимирівні та завідувачу кафедри східних мов та перекладу – Семеністу Івану Васильовичу.