Відвідини «Мистецького арсеналу»

28 лютого за ініціативи адміністрації Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» було проведено освітній захід для викладачів Факультету права та міжнародних відносин (учасники від Факультету - викладач кафедри публічного та приватного права Гуц Наталія Григорівна та викладач кафедри англійської мови – Тугай Олександра Миколаївна) та Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відвідувачів "Мистецього Арсеналу" було ознайомлено з історією створення мистецького простору, пріоритетними напрямами його діяльності, творчістю митця Олександра Гнилицького, художнім проектом під назвою "Реальність ілюзії" (живопис-скульптура- графіка-медіа) та роботою Малої галереї Мистецького Арсеналу, художньою студією для дітей.

Щиро дякуємо за запрошення доктору історичних наук, професору -Левітасу Феліксу Львовичу.