Правові засади застосування державних символів України

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 946-р «Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві» завідувач кафедри публічного та приватного права, кандидат юридичних наук, доцент Нашинець-Наумова А.Ю. прийняла участь у методичному семінарі на тему: «Державні символи України та виховання поваги до них у суспільстві», який відбувся 09 лютого 2017 р.

Завідувачем кафедри була представлена презентація на тему: «Правові засади застосування державних символів України», в якій йшла мова про правову категорію використання та застосування державних символів України. Лектор прокоментувала учасникам семінару 338 статтю Кримінального кодексу України щодо відповідальності за наругу над державними символами України, пояснивши об’єктивну та суб’єктивні сторони злочину.

Переглянути презентацію