Захист курсових робіт студентами спеціальності «Міжнародне право»

19 травня 2020 р. на кафедрі міжнародних відносин і міжнародного права відбувся захист курсових робіт студентів ІІ курсу спеціальності 293 «Міжнародне право». У комісію по захисту курсових робіт увійшли: декан Факультету права та міжнародних відносин, професор, доктор наук із державного управління Грицяк Ігор Андрійович,  доценти кафедри міжнародних відносин і міжнародного права: кандидати юридичних наук: Братко Ірина Василівна, Ворошилова Інна Валеріївна, Тимченко Ліліана Олексіївна, кандидат історичних наук – Вдовиченко Вікторії Андріївни.

Студенти успішно презентували результати своєї річної роботи. Дослідження виявилися актуальними, ґрунтовними, добре структурованими. Особливу увагу комісії привернули новаторські рішення в роботах: Ярослава Штомпеля, тема: ««Ефективність європейської системи захисту прав людини (на прикладі Європейського суду з прав людини)», Марії Лозицької, тема: «Право бути забутим в Інтернеті: європейська практика», Вікторії Шолох, тема: «Криміналізація примусового шлюбу: міжнародно-правові засади», Микити Малярчука, тема «Міжнародний комерційний арбітраж», Бондаренко Аліни, тема: «Міжнародне митне право», Колесніченко Ольги, тема:  «Міжнародне медичне право».