Участь у Національній правозахисній НеКонференції

0 та 11 грудня студентки ІІ курсу спеціальності « Міжнародне право» Факультету права та міжнародних відносин Юрчук Валерія , Мамченко Аліна та Шолох Вікторія стали учасниками Національної правозахисної НеКонференції, яка проводиться вже третій рік поспіль із нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини.

Представники громадськості, органів державної влади, міжнародних структур зібралися для осмислення та пошуку відповідей на актуальні виклики у сфері прав людини, які постали перед Україною та світом

Більше 300 зареєстрованих учасників із різних регіонів України, більше 20 тематичних майстерень, які організовують різні правозахисні організації, вручення Національної правозахисної премії, десятки цікавих спікерів та спікерок і багато всього іншого.

Серед запрошених гостей заходу були : Oleg Sentsov, режисер, громадський діяч; Sasha Romantsova, виконавча директорка Центру громадянських свобод; Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу; Тетяна Терен (Tetyana Teren), віцепрезидентка Українського ПЕН-клубу; Ірина Славінська, продюсерка Радіо Культура, координаторка кампанії "Повага" та інші.

Під час НеКонференції учасниками розглядалися такі питання:

Чи порушує українська політика блокувань в Інтернеті свободу поглядів?

Принципи компліментарності: як боротися з безкарністю за найтяжчі злочини ?

Як жінки , що пережили полон,  боронять справедливість?

Кібербулинг , як проблему перетворити на рішення ?