"Марафон написання листів" від Amnesty International

10 грудня 2019 року - у  Міжнародний день прав людини, студенти  спеціальності «Міжнародне право» Факультету права та міжнародних відносин традиційно долучилися до акції від міжнародної правозахисної організації Amnesty  International  "Марафон написання листів", задля справедливого вирішення справ людей, чиї права були безпідставно порушені.

Щороку активісти і активістки з 200 країн світу пишуть листи солідарності та підтримки героям та героїням Марафону. Цього року загальною темою Марафону є тема молоді, яка сьогодні активно долучається практично до всіх процесів.

Дякуємо студентам за громадянську свідомість та активну участь у "Марафоні написання листів" - разом ми досягаємо поставлених цілей та робимо цей світ кращим !