Листопадові практичні заняття

Протягом листопада  2019 року студенти 3 курсу освітньої програми «Регіональні студії» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною провели практичні заняття з навчальної дисципліни «Культура народів Північної Америки та Західної Європи» у Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, де переглянули балети «Кармен - сюїта» та «Шахерезада».

Мистецький центр «Шоколадний будинок» надав змогу побачити виставку «Троянда Чілі» скульптури М. Грицюка, а також виставку «ІнТриНізація», де представлено графіку та живопис трьох художників: Альберта Фельдмана, Ірини Климової та Юрія Вакуленка.

Студенти отримали змогу побачити зали, оформлені в різних стилях: неоренесанс, мавританському та модерн.