Відбулось чергове засідання гуртка з виконавчого провадження

18.11.2019 на нашому факультеті відбулося чергове засідання гуртка з виконавчого провадження (надалі - Гурток).
На Гуртку його керівник - Сергієнко Наталія Артурівна (к.ю.н., старший викладач кафедри публічного та приватного права) та студенти обговорювали актуальні проблеми виконання рішень про конфіскацію майна.
На засіданні Гуртка були присутні як студенти нашого факультету різних курсів, так і студенти Університетського коледжу та їх викладач - Тарасюк Алла Юріївна.

Засідання Гуртка - не лише ефективна платформа для поглиблення знать з виконавчого процесу, а і чудові заходи для згуртування різних структурних підрозділів нашого Університету. Разом в науці, разом в навчанні - гуртом ефективніші!

Чекаємо всіх охочих на наступний засіданнях Гуртка.