Участь у дискусійній панелі «Україна-НАТО: що на столі переговорів?»

21 жовтня студентки ІІІ курсу спеціальності «Суспільні комунікації»  Факультету права та міжнародних відносин Гаценко Анастасія та Більовська Юлія відвідали Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при МЗС де взяли участь у дискусійній панелі «Україна-НАТО: що на столі переговорів?», організатором якого виступив TRUMAN Agency.

Серед запрошених гостей були: Dmytro Kuleba, віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Alexander Vinnikov, голова Представництва НАТО в Україні; Kateryna Zarembo, асоційована аналітикиня Центру “Нова Європа”, авторка розділу «Україна-НАТО» TRUMAN Index

Модератор заходу: Сергій Сидоренко, головний редактор «Європейської правди».

Дискусію організовано з нагоди виходу нового випуску TRUMAN Index – щоквартального журналу з аналізом прогресу України у відносинах з ЄС, США, Китаєм та НАТО.