Зустріч Ради студентського самоврядування зі студентами - першокурсниками

10 вересня 2019 року відбулася традиційна зустріч представників Ради студентського самоврядування зі студентами - першокурсниками, на якій вступникам – 2019 розповіли про особливості Факультету права та міжнародних відносин, основні етапи становлення системи студентського самоврядування факультету, напрямки роботи та їх наповнення, ознайомили з підсумками діяльності за попередній навчальний рік та перспективами розвитку на 2019-2020 н . р.

В рамках зустрічі було проведено анкетування студентів, за для виявлення здібностей до наукової, творчої, організаційної діяльності та здійснено запрошення першокурсників до лав Студентського самоврядування, , різних клубів за інтересами, що функціонують в межах Факультету та Університету.

Впевнені, що наші найменші вихованці обов’язково знайдуть себе в різних сферах діяльності, а наші досвідчені студенти підтримають їх та стануть вірними друзями та мудрими наставниками !