Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка - 2019

31 серпня відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, яка  цього року проходила у незвичному, неофіційному форматі на Співочому полі та об’єднала всіх вступників 1 курсу 2019 року.

Першокурсників привітала Вчена Рада Університету, ректор Університету – доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев’юк,  почесні гості заходу.

Особливий і святковий настрій заходу створила концертна програма, в якій взяли участь професорсько-викладацький склад, студенти Університету.

Бажаємо нашим дорогим першокурсникам великих успіхів в навчанні. Впевнені, що вони обов’язково знайдуть себе в нашій Факультетській та великій Грінченківській родині !

Щиро дякуємо кураторам академічних груп, Голові Ради студентського самоврядування та тюторам – студентам координаторам, за увагу до наших найменших студентів !