Студенти спеціальності «Право» відвідали Головне бюро судово-медичної експертизи

13 червня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин у складі груп ПРб-1-16 та ПРб-2-16 разом із викладачами кафедри публічного та приватного права Пановою Іриною Юріївною та Обловацькою Наталією Олександрівною провели виїздне заняття на базі Головного бюро судово-медичної експертизи в рамках вивчення таких навчальних дисциплін як «Кримінальне процесуальне право України», «Криміналістика», «Судова риторика», «Порівняльне інформаційне право». Студентам вдалося бути присутніми під час розтину трупа та спостерігати процес і порядок проведення судово-медичної експертизи. Від медичних експертів вони дізналися особливості їхньої роботи. Під час заняття всі студенти трималися стійко.