Неконтрольоване поширення стрілецької зброї становить одну і загроз міжнародному миру та безпеці

20 травня 2019 року студенти 3 курсу освітніх програм «Країнознавство»  та «Мжнародна інформація» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною провели виїзне заняття з навчальної дисципліни «Міжнародна бепека» у  Політехнічному музеїНаціонального технічного університеті України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ). В експозиції музею представлена найповніша збірка стрілецької зброї: гвинтівки, пістолети-кулемети, автомати, кулемети, гранатомети, особиста зброя - пістолети та спортивна зброя. Відвідувачі мали можливість прослухати тематичну екскурсію «Стрілецька зброя», потримати в рухах макети та справжні зразки стрілецької зброї.

Відповідно до резолюцій ГА ООН, неконтрольоване поширення стрілецької зброї становить одну і загроз міжнародному миру та безпеці, але «потрібно боятися не зброї, а людини зі зброєю»!