Зустріч студентів-правників із мером міста Бориспіль

13 травня 2019 року студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Право» разом із доцентом кафедри публічного та приватного права Пановою Іриною Юріївною відвідали Бориспільську міську раду, де зустрілися з мером міста Бориспіль - Федорчуком Анатолієм Соловйовичем. Зустріч відбулася в рамках вивчення навчальної дисципліни «Муніципальне право». Під час неї Анатолій Соловйович розповів про особливості здійснення місцевого самоврядування в їхньому місті. Серед іншого обговорювалась реформа децентралізації, впровадження міжнародного досвіду та їх вплив на розвиток міста Бориспіль. Наші студенти активно задавали питання міському очільнику, а той з радістю надавав вичерпні відповіді.

По завершенню зустрічі мер надав студентам слушні поради та настанови щодо практичного застосування знань, які вони отримують.