Майстер – класи з писанкарства від сокальської майстрині Ольги Ровецької

22 квітня, напередодні Великодніх свят, студенти Факультету на запрошення Міністерства інформаційної політики України, стали учасниками майстер-класів відомої сокальської писанкарки Ольги Ровецької. Майстриня створює найрізноманітніші писанки, шкрябанки, мальованки, галунки найвищої мистецької складності на перепелиних, курячих, гусячих, страусиних яйцях, відтворює старовинні сюжети та пише авторські, в яких творчо переосмислює традиційні орнаменти, використовуючи при цьому фарби з природних барвників - відварів трав, ягід, цибулиння.
На виставках в Укрінформі презентовано понад 100 найскладніших за технікою виконання та орнаментикою писанок.
Дякуємо пані Ользі Ровецькій та організаторам такого чудового заходу: ГО «Всесвітній день вишиванки» та ГС «Творче об’єднання «Музичний Батальйон» за щире намагання відродити мистецтво писанкарства в кожній українській родині.