Підписання Договору про співпрацю

5 квітня 2019 р. відбулося укладання Договорів про співробітництво між Факультетом права та міжнародних відносин з одного боку, та Панєвропейським Союзом Австрії і Європейською освітньою академією – з іншого. Договори підписали Ігор Грицяк, декан Факультету права та міжнародних відносин та Райнгард Клучек, генеральний секретар Панєвропейського Союзу Австрії, Президент Європейської освітньої академії.
Після підписання Договору відбулася зустріч Райнгарда Клучека зі студентами та викладачами кафедри міжнародних відносин та міжнародного права. Під час зустрічі гість з Австрії ознайомив з історію Панєвропейського руху, його сьогоднішню діяльність та відповів на численні питання, які стосувалися актуальних проблем сучасних міжнародних відносин, як-от Україна та Європа, популізм, Брекзіт, біженці та мігранти, вибори до Європейського парламенту тощо.