Профорієнтаційний марафон триває (лютий 2019)

Свої такі довгоочікувані канікули студенти – першокурсники Факультету права та міжнародних відносин провели не тільки відпочиваючи, але й здійснили корисну справу, ставши частиною загально університетського проекту під егідою Студентського Парламента грінченківці_на_канікулах та долучились до постійнодіючого профорієнтаційного марафону нашого Факультету «Україна – Київський університет імені Бориса Грінченка».
Наші вихованці відвідали свої рідні школи (12 навчальних закладів з різних куточків нашої країни – Київ, Запоріжжя, Кропивницький, Красилів Хмельницької області, с. Телепине Черкаська області, тощо ) та ознайомили майбутніх абітурієнтів та, можливо, в майбутньому потенційних студентів – грінченківців зі своєю Alma Mater та можливостями, які дарує наш Університет для навчання та розвитку.
Тож профорієнтаційний марафон триває та передає естафету наступним !