Грінченківська декада - 2018

З 29 листопада по 7 грудня в Київському Університеті імені Бориса Грінченка проходила традиційна Грінченківська декада. Факультет права та міжнародних відносин, разом з іншими членами великої Грінченківської родини долучився до масштабного святкування, ставши частиною загально університетських проектів та запровадив в життя свої ідеї, присвячені видатній особистості, чиє ім’я з гордістю носить наш Університет – Борису Дмитровичу Грінченку.
Так, Рада студентського самоврядування, Наукове ТовариствоФакультету взяли участь в організації урочистостей в рамках відкриття декади та чудовому мистецькому заході до Дня народження Бориса Грінченка і Дня Університету; церемонії покладання квітів до пам’ятника Б.Д.Грінченку; музичному проекті  волонтера, кобзаря, бандуриста,  лірника, лідера гурту «Хорея Козацька» Тараса Компаніченка; прийомі делегації студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна; започаткували пізнавальний квест «Break your brain”; провели вже сталі традиційними загально університетський фото – марафон «Бірюзовий рулить!» та гендерну гру Grinchenko  Family: Girls VS Boys, випустили буклет постійно діючої рубрики «Цікаво знати!», присвячений життю та творчості Бориса Грінченка, ознайомили студентів І курсу з документальним фільмом (авторство «АстудіЯ» «Інший…инший Грінченко» Студенти Факультету гідно представили Факультет на VІ конкурсі «Словник Бориса Грінченка та сучасність» і V загально університетському турнірі з шахів «Королівський карась» (ІІІ місце у командній першості: учасники змагань – Камінський Андрій (1 курс «Міжнародне право») та Кузьміна Анна – ІІ курс «Регіональні студії»).
Викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права – к.і.н., доцент Брайчевська Олена Андріївна, в рамках серії майстер – класів та ворк - шопів до Дня народження Університету провела чудовий майстер- клас «Етикетні правила прийому гостей».
Старший викладач кафедри англійської мови Кушевська Наталя Миколаївна та доцент кафедри англійської мови Громова Наталя Михайлівна провели спільний круглий Стіл «Патріотизм очима Бориса Грінченка» для студентів Факультету права та міжнародних відносин й Інституту журналістики. Старший викладач кафедри публічного та приватного права - модератор заходу Обловацька Наталія Олександрівна спільно з викладачем Циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства - Байталюк Ольгою Михайлівною провели пізнавально-інтелектуальну гру Брейн-ринг на тему: «Грінченківці знають свої права» між студентами спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин і Університетського коледжу.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення Грінченківської декади !